abstractModule Online Bildiri Toplama ve Değerlendirme Sistemi Kullanım Koşulları

abstractModule'a ait teknoloji, uygulama metodu, ekran görünüşleri; ticari marka, ticari görünüm, kanun dışı rekabet ve başka kanunlarca; yerel ve uluslararası copyright düzenlemeleri ile korunmuştur. Güvenliğiniz amacı ile giriş kayıtlarınız ve hareketleriniz kaydedilmektedir.

Kullanıcının gönderdiği içerikten Minduce Bilgi İşlem Teknolojileri, Danaışmanlık Hizmetleri ve Dış Tic. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. (Minduce) sorumlu tutulamaz. Bununla birlikte sistemi suiistimal etme amaçlı, bilimsel içerikle ilgisi olmayan, kötü amaçlı kullanımların veya yanlış kullanıcı bilgileri beyan edildiğinin tespitinde Minduce kayıtlarının muteber tutularak talep ve her türlü dava açma hakkı saklı tutulmuştur.

Sisteme giriş hesap bilgilerinizin başka kurum, kuruluş veya gerçek kişiler tarafından kullanıldığının tespitinde, Minduce'ın kayıtları muteber tutularak talep ve dava açma hakkı saklı tutulmuştur.

Veriler SoftLayer Technologies, Inc.’e ait Frankfurt veri merkezinde saklanmaktadır. Bu sistemi kullanmakla yurtdışına veri aktarılmasını açık rıza ile kabul etmiş sayılacaksınız.

Bu sistemi kullanarak bu koşulları tamamen kabul etmiş sayılırsınız.

Minduce Bilgi İşlem Teknolojileri, Danaışmanlık Hizmetleri ve Dış Tic. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
www.minduce.com