abstractModule.com Online Bildiri Sistemine Hoşgeldiniz!

● E-mail,fax ve diğer yollarla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.
● Bildirinizi sonlandırdıktan sonra sistem tarafından bildirinize atanan referans numarasının ve sisteme giriş yaptığınız şifrenizi unutmamanızı rica ederiz.
● Bildiri özetlerinin son gönderim tarihi 30 Eylül 2012’dir. Bu tarihten sonra gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecektir. Sunumlar hiçbir şekilde geri çekilmeyecektir.
● Gönderilen bildiriler bağımsız olarak 1’den 10’a kadar puanlanacak, 5 ve üzeri puan alan bildiriler poster bildiri olarak kabul edilecektir.
● Bildiri sonuçları, bildirilerin asılacağı tarihler ve bildiri poster numaraları 8 Ekim 2012 tarihinde kongre web sitesinde ilan edilecektir.
● Gönderilen bildirilerden kabul edilen çalışmalar SCIE (Science Citation Index Expanded)'de yer alan Klinik Psikofarmakoloji Bülteni ek sayısında yayınlanacaktır.
● Kabul edilen bildirilerin asılması gereken tarihlerde asılmaması halinde bildiri özeti sahiplerinin kurumlarına gerekli geri bildirimler yapılacaktır.
● Bildirilerin asılması gereken günün sonunda toplanmaması halinde organizasyon sekretaryası hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bildiri özeti gönderiminde her hangi bir sorun yaşamanız durumunda lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Saygılarımızla,

support@abstractModule.com